KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103089
nr 1510 3089
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Hem till byn. Signerad, daterad 1967. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:10:37
28/11 14:42:22
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg